Duyurular

Çarşamba, Temmuz 24, 2019

Çarşamba, Temmuz 24, 2019

DororoDororo
Japon Savaşan Devletler döneminde bir samuray komutana hizmet eden Daigo Kagemitsu, ülkenin yönetimini ele geçirme karşılığında doğmamış çocuğunun organlarını 48 iblise adak olarak sunma sözü verir. Daigo, oğlu doğduğunda ölmesi için onu bir sepete koyup nehre bırakır. Şefkatli bir doktor onu nehirde bulur, evlat edinir ve zavallı oğlu için protezler yapar. Zaman geçer ve çocuk büyür artık ismi Hyakkimaru’dur. Hyakkimaru öldürdüğü her iblise karşılık bir organını geri almaktadır. Bir gün haydutların elinden Dororo isimli nehirde boğmak üzere oldukları bir çocuğu kurtarır. İkisi ülkeyi baştan başa gezerek Hyakkimaru’nun organlarını ele geçiren iblisleri aramaya koyulurlar. Yolculuk boyunca birçok canavar ve hayaletle karşılaşacaklardır.
Çevirmen Bilgileri: CJ
Encoder Bilgileri: (Karman Çorman)
İndirme Linkleri: MEGA
Çarşamba, Temmuz 24, 2019

Yami Shibai


Yami Shibai
Zengin Japon tarihinde önemli bir yere sahip olan hayalet hikayelerinin bir anlatıcı eşliğinde, resimli formatta anlatıldığı bir animasyondur.
Çevirmen: CJ
İndirme Linkleri:
MEGA
Çarşamba, Temmuz 24, 2019

Ulysses: Jehanne D’arc to Renkin no Kishi
Ulysses
15.yüzyılda, Fransa ve İngiltere arasındaki Yüzyıl Savaşları sırasında bir asilin oğlu olan Montmorency, kraliyet şövalye eğitim okulunda sihir ve simya çalışmalarına kendini kaptırır. Ancak, Fransa’nın Agincourt’daki ezici yenilgisinden sonra, okul kapanır. Sadece bir simyager olan Montmorency, her şeyini kaybeder ve aranan bir adam olur. Tam o sırada Jeanne isimli esrarengiz köylü bir kızla karşılaşır.
Çevirmen Bilgileri: Kemosabe 0-8, The Phoenix-kun 9-12
Encoder Bilgileri: (Karman çorman.)
İndirme Linkleri:
MEGA
Çarşamba, Temmuz 24, 2019

Katsute Kami Datta Kemono-tachi e

Katsute Kami Datta Kemono-tachi e

Anime Özeti:
Kuzey ile Güney’i karşı karşıya getiren bitmek bilmeyen iç savaş sırasında, sayıca az olan Kuzeyliler, Enkarne adı verilen canavarımsı üst sınıf askerleri oluşturmak için karanlık büyüler kullanırlar. Artık savaş bitmiştir ve bu yaratıklar toplum içinde yaşamayı öğrenmelidir yoksa bir canavar avcısının gazabına uğrayacaklardır.nnBir canavar avcısının öldürdüğü canavarın kızı olan Nancy Schaal Bancroft, avcıyı avlamanın peşine düşer. Avını yakalamaya ramak kala, bu Enkarnelerin yaşamlarına dair acı gerçekleri keşfeder.
——————————————————-
Çevirmen: Jakumetsu
Encoder: bir klasiğimiz olan karman çorman
————————————–
İndirme Linkleri:
MEGA